resort
AKTİVİTELERİ

BLUE DREAMS TE EĞLENCE BİTMİYOR
Enternasyonal animasyon ekibimiz çeşitli dillerde gün boyunca sportif oyunlar, yarışmalar, turnuvalar; akşamları ise çeşitli şovlar, müzikli şovlar, Türk gecesi, sihirbaz ve yarışmalar gibi değişik programlarla sizi hem de eğlendirir hem de formda kalmanızı sağlar.


Kara Sporları

Tenis, masa tenisi, plaj voleybolu, basketbol, aerobik, havuz jimnastiği, su topu, streching, koşu, dart,boccia.

SU Sporları

Jet ski, deniz paraşütü, su kayağı, kano, deniz bisikleti, banana, ringo.

DALIŞ SPORLARI

Su sporları merkezimizde bulunan dalış merkezimizde belgeli öğretmenlerimizden ders alıp, dalış yapabilirsiniz.

Mini CLUB

Mini Club: Bodrum’da siz eğlenip deniz ve güneşin tadını çıkartırken; Mini Clubumüz 4-12 yaş arası çocuklar için sizleri aratmayacak hizmeti en iyi şekilde vermek için planlandı. Eğitim ve sportif etkinlikleri kapsayan çalışmalar, spor ve sanat faaliyetleri, yarışmalar çocukların eğlenirken öğrenmeleri ve üretmeleri için gerekli tüm olanakları sunuyor. Diğer olanaklar • Çocuk bahçesi, Çocuk havuzu, Aquapark, Çocuk diskosu, Çocuk animasyonu,

SPA BLUE DREAMS

SPA Blue Dreams rahatlamanız, güzelliğiniz ve sağlığınız için sizi bekliyor.Siz Bodrum da hem tatilin keyfini çıkaracak hemde Tecrübeli terapistlerimiz ile yenilenecek ve hafifleyeceksiniz. Dinlenme ve yenilenmeyi bütünleştiren masaj ve bakım seçenekleri ile kendinizi keşfedip, pozitif enerji yükleyeceksiniz. Türk Hamamı, Fin Hamamı, Sauna, Kapalı Havuz, Fitness Center, Masaj Odaları, Bakım Odaları.

AQUA PARK

Birçok kaydırak ve havuzdan oluşan su parkımızda eğlenceyi dorukta yaşayacaksınız. Aqua parkımızdaki havuzumuzda yüzebilir ve hemen havuz başındaki barımızdan dilediğiniz içeceği alabilirsiniz.

2021 Erken Rezervasyon Fırsatı