YAZARAK ARAMA SİTESİ (ESC KAPATMAK İÇİN)

içeriğe geç

Barlar

COCO Bar

Deniz ile iç içe olan barımızda mixologist eşliğinde signature coctail ler ve yabancı içkiler servis edilir. Barımız  extra olarak 20.00 - 02.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 Disco BAR

Otelmizin gece kulübü denizin içerinde iskele üzerinde konumlandırılmıştır. Saat 24:00 ile 03:00'e kadar hizmet vermektedir. Ultra her şey dahilinde tüm içecekler ücretsiz olarak misafirlerimize ikram edilmektedir.

Dream BAR

Otelimizin meydan katında yer alan barımız özellikle akşamları en yoğun bardır. Barımızda alkollü alkolsüz ürünler ultra her şey dahil konseptinde servis edilir. Saat 10:00 da açılan barımız gündüz havuz bölgesinde güneşlenen misafirlerimize hizmet verirken  animasyon ekibimiz her akşam  dream bar bölgesinde etkinlikler düzenlemektedir. Haftanın bazı günlerinde canlı müzik veya karaoke ile eğlencenin dorukta yaşandığı barımıza uğramadan otelimizden ayrılmayacaksınız. Akşam saatlerinde barımızda tüm içecekler çerez ve popcorn eşliğinde masaya servis edilir.  

Lobby BAR

Tüm alkollü ve alkolsüz içeceklerin bulunduğu 24 saat açık olan barımızdır. Otel resepsiyon katında yer alan barımızda keyifli zaman geçireceğiniz rahat koltuklarımız bulunmaktadır. Gece 24.00'ten sonra barımızda atıştırmalık sandviç, tatlı ve meyveler sunulmakdatır.

Beach BAR

Deniz kıyısında yer alan barımızda tüm sıcak soğuk, alkollü ve alkolsüz tüm ultra her şey dahil içecekler servis edilmektedir. Barımız 10.00 ile 18.00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. 16:00 17:00 arsı günün meyvesi veya haşlanmış mısır servisini kaçırmayın.

Aqua BAR

Aqua Park ve Sonsuzluk Havuzu arasında yer alan barımızda tüm sıcak soğuk, alkollü ve alkolsüz tüm ultra her şey dahil içecekler servis edilmektedir. Barımız 10.00 ile 18.00 saatleri arasında faaliyet göstermektedir. 16:00 17:00 arsı günün meyvesi veya haşlanmış mısır servisini kaçırmayın.

Ekim Fırsatı için Teklif Alın