TURQUOISE

restoran

 

BURADA LEZZET VAR

Dünya mutfaklarını içinde barındıran restoranımızda her damak zevkine uygun yiyecekler bulacaksınız.

Ferah ve eşsiz deniz manzarasının eşliğinde sabah kahvaltısı, geç kahvaltı, öğle ve buyessay akşam yemeklerinin uluslararası ve Türk mutfağı ile birlikte açık büfe olarak misafirlerimizin hizmetine sunulduğu ana restoranımızdır.

LA Kebap

Türk mutfağının eşsiz tatlarından olan kebap ve Türk mezelerinin özel tat ve sunumlar eşliğinde masaya servis edildiği alakart restoranımızdır. Türk Mutfağının, Dünyaya ün salmış kebapları hünerli şefler tarafından damak tadınıza uygun usullerde pişirilip etkileyici sunumlarla servis ediliyor.

Bu restoranımızın kullanımı için bir gün öncesinden misafir ilişkileri ofisinden rezervasyon yapılması gereklidir.

Türk mutfağımızın eşsiz tatlarından olan kebap ve Türk mezelerinin özel tat ve sunumlar eşliğinde akşam yemeğinde masaya servis edildiği a la carte restoranımızdır.

  HALICARNASSUS

Akdeniz mutfağının en güzel lezzetleri müthiş gün batımı manzarası ile sizi farklı diyarlara götürecek. Deniz mahsullerinin sunulduğu restoranımız Ala Carte olarak hizmet vermektedir. 

Bu restoranımızın kullanımı için bir gün öncesinden misafir ilişkileri ofisinden rezervasyon yapılması gereklidir.

La LOCANDA

İtalyan mutfağının dünyaca tanınan ve beğenilen lezzetlerinin sunulduğu La Locanda da, İtalyan mutfağının çağdaş ve geleneksel yemeklerinden seçkin örneklerle misafirlerini ağırlıyor. Özgün sunumlarla servis edilen yemekler ve stil sahibi lezzetlere eşlik eden zengin şarap seçenekleriyle akşam yemekleri La Locanda’nın şık ambiyansında keyfe dönüşüyor.

Bu restoranımızın kullanımı için bir gün öncesinden misafir ilişkileri ofisinden rezervasyon yapılması gereklidir

Snack RESTAURANT

Deniz ile iç içe teras ve iç alandan oluşan restoran ve barımızdır, Damaklarda yer eden Türk mutfağının vazgeçilmezi pide ve lahmacun çeşitleri ve döner ile İtalyan mutfağının eşsiz lezzetleri pizza, makarna gibi lezzetlerin sunulduğu unutulmaz bir lezzet efsanesi olarak Blue Dreams müdavimlerinin ilk aklına gelen lezzet.

Ayrıca 16.00 - 17.00 arasında waffle servisini kaçırmayın.

Restoranımız 12.00 - 17.00 arası faaliyet göstermektedir.

TEA GARDEN

Alkolsüz soğuk ve sıcak içeceklerimizin servis edildiği otelimizin sevilen mekanıdır. Gece 24.00'e kadar açık olan işletmemizde 12.00 - 17.00 saatleri arası gözleme servisi ve 14.00 - 18.00 saatleri arası ise kek, tatlı-tuzlu kurabiye ve dondurma servisi yapılır. Eşsiz damak tadımız Türk kahvesi de Tea Garden'da içilebilir.

2021 Erken Rezervasyon Fırsatı