YAZARAK ARAMA SİTESİ (ESC KAPATMAK İÇİN)

içeriğe geç

SPA & WELLNESS

SPA Blue Dreams is at your service for your relaxation, beauty and health needs. With our experienced therapists you will feel relaxed and refreshed. Massage and care alternatives that combine relaxation and rejuvenation will help you discover yourself and acquire positive energy. Indoor Pool, Turkish Bath, Finnish Steam Bath, Sauna, Fitness Center, Massage Rooms, Personal Care Room.

TAŞ MASAJI

Sıcak ve soğuk volkanik taşlarla vücudun belirli bölgelerinde gerek sabit, gerekse manipülasyonlarla ruhu ve bedeni rahatlamaya yönelik mistik bir masajdır.

YOSUN MASAJI

Yosun masajı, selülit gidermede ve sıkıştırmada etkili olan en eski doğal yöntemlerden biridir.Yosun sayesinde vücuttaki toksinler atılıyor ve oksijen alımı kolaylaşarak dolaşım daha düzenli hale geliyor

SIRT MASAJI

Sırt masajı gerginliği azaltır, ağrı ve sızıları dindirir ve rahatlama sağlar.Masaj kasları gevşetme ile kalmaz sağlığın korunmasına da katkıda bulunur.

SPA

Kese Köpük Masajı

Türk Hamamı genelinde ilk aşamayı oluşturan ‘kese’ vucüdün yoğun ter temasının ardından temizlenmek ve arınmak için tatbik edilir.
Kese, derinin gözeneklerin de birikmiş olan toksin maddeleri çıkararak tıkanmış gözenekleri açar ve pürüzleri giderir.Köpük masajı ise, vücudun doğal ve kokulu sabunlardan üretilen yoğun bir köpükle kaplanması ve bu köpük yardımıyla yapılan masaj işlemlerinin bütününe verilen isimdir.

Ekim Fırsatı için Teklif Alın