Spa & Wellness

SPA Blue Dreams rahatlamanız, güzelliğiniz ve sağlığınız için sizi bekliyor.

Siz Bodrum da hem tatilin keyfini çıkaracak hemde Tecrübeli terapistlerimiz ile yenilenecek ve hafifleyeceksiniz. Dinlenme ve yenilenmeyi bütünleştiren masaj ve bakım seçenekleri ile kendinizi keşfedip, pozitif enerji yükleyeceksiniz. Tesisimizde Türk Hamamı, Fin Hamamı, Sauna, Isıtmalı Kapalı Havuz, Fitness Center, Masaj Odaları, Bakım Odaları bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz

. . . . . . . . . . . . . . . . .
Sıcak ve soğuk volkanik taşlarla vücudun belirli bölgelerinde gerek sabit, gerekse manipülasyonlarla ruhu ve bedeni rahatlamaya yönelik mistik bir masajdır.
. . . . . . . . . .
Sırt masajı gerginliği azaltır, ağrı ve sızıları dindirir ve rahatlama sağlar.Masaj kasları gevşetme ile kalmaz sağlığın korunmasına da katkıda bulunur.
. . . . . . . . . . . . .
Yosun masajı, selülit gidermede ve sıkıştırmada etkili olan en eski doğal yöntemlerden biridir.Yosun sayesinde vücuttaki toksinler atılıyor ve oksijen alımı kolaylaşarak dolaşım daha düzenli hale geliyor

Kese Köpük Masajı

. . . . . . . . . . . .
Türk Hamamı genelinde ilk aşamayı oluşturan ‘kese’ vucüdün yoğun ter temasının ardından temizlenmek ve arınmak için tatbik edilir. Kese, derinin gözeneklerin de birikmiş olan toksin maddeleri çıkararak tıkanmış gözenekleri açar ve pürüzleri giderir.Köpük masajı ise, vücudun doğal ve kokulu sabunlardan üretilen yoğun bir köpükle kaplanması ve bu köpük yardımıyla yapılan masaj işlemlerinin bütününe verilen isimdir.

Kendınızı yenıleyın