Begonvılle

Ana Restoran

Dünya mutfaklarını içinde barındıran restoranımızda her damak zevkine uygun yiyecekler bulacaksınız. Ferah ve eşsiz deniz manzarasının eşliğinde sabah kahvaltısı, geç kahvaltı, öğle, akşam ve gece yemeklerinin uluslararası ve Türk mutfağı ile birlikte açık büfe olarak misafirlerimizin hizmetine sunulduğu ana restoranımızdır. Gün boyu gündelik kıyafetler ,Akşam yemeği için casual- smart kıyafetler tercih edilmelidir.

Le Kebab

Türk Restoranı

Çam ağaçlarının kokusu eşliğinde Türk mutfağının seçkin yemeklerini alanında uzman ekibimizce servis yapmaktayız. Yaratıcı sunumların, vazgeçilmez tatların ve romantik ortamın keyfini çıkarmak size kalmış. Bu restoranımızın kullanımı için misafir ilişkileri ofisinden rezervasyon yapılması gereklidir.

Restoranımız 19.30 – 22.00 arası faaliyet göstermektedir.

HALICARNASSUS

Balık Restoranı

Deniz mahsulleri ve Akdeniz mutfağının en güzel lezzetleri müthiş gün batımı manzarası ile sizi farklı diyarlara götürecek. Halicarnassus restoran, deniz üstünde ve dalgaların ritmik müziği eşliğinde, Ege’ye has yaşam ritmini hissettiren ambiyansı ile misafirlerini özel hissettiriyor. Bu restoranımızın kullanımı için misafir ilişkileri ofisinden rezervasyon yapılması gereklidir.

Restoranımız 19.30 – 22.00 arası faaliyet göstermektedir.

LA LOCANDA

İtalyan Restoranı

İtalyan mutfağının dünyaca tanınan ve beğenilen lezzetlerinin özgün sunumlarla servis edilen yemekler ve stil sahibi lezzetlere eşlik eden zengin şarap seçenekleriyle akşam yemekleri La Locanda’nın şık ambiyansında keyfe dönüşüyor. Bu restoranımızın kullanımı için misafir ilişkileri ofisinden rezervasyon yapılması gereklidir.

Restoranımız 19.30 – 22.00 arası faaliyet göstermektedir.

Barlar